Виробництво виробів з склопластику
Властивості і характеристика склопластику
Склопластик є композиційний матеріал, до складу якого входять скловолокно і сполучна речовина. Скловолокно є армуючим елементом, що забезпечує необхідні характеристики міцності, а сполучна речовина – це наповнювач, що рівномірно розподіляє зусилля між армуючими волокнами і забезпечує їх захист від впливів навколишнього середовища.
Основними перевагами склопластику вважаються такі, як:
- Надзвичайна надійність і легкість;
- Стійкість до корозії;
- Довговічність;
- Невеликий коефіцієнт теплового розширення;
- міцність
- Будь-які колір і форма
- Широке застосування
- Невелика теплопровідність і багато інших.
- Вологостійкість
Використання композитних матеріалів високої якості дозволяє нам виробляти досить широкий асортимент продукції, яка має широку сферу застосування в багатьох областях виробничої діяльності, в побуті і не тільки. Наша компанія не тільки виробляє вироби зі склопластику в розширеному асортименті, але новітні технології виробництва дають можливість виготовити нам будь-які вироби або деталі відповідно до креслень, наданими клієнтом.
У технологічному процесі виробництва застосовується новітній метод контактного формування, що дозволяє нам виконувати замовлення не тільки на стандартні вироби, а й виробляти деталі будь-якої форми і розміру, в залежності від потреб і побажань замовника.
Метод інжекції. Повністю технологічний метод виготовлення. Він грунтується на фіксації скловолокнистого пласта в матричний апарат. Потім в процесі виготовлення елемента, в вакуумну форму подається розчин поліефірної смоли в поєднанні з затверджувачем. Застиглий виріб проходить механічну обробку.
Метод вакуумного формування. Даний спосіб дозволяє виготовити високоточні вироби, що відрізняються гарною якістю. Суть методу – у використанні вакуумної плівки. Вона укладається на матрицю, утворюючи робочу поверхню, в якій знаходиться армуючий шар. За рахунок вакууму відбувається всмоктування розчину поліефірної смоли. Таким чином, можна повністю контролювати рівень насичення шарів.